Son güncellenme :25.10.2015 19:03

Anasayfa > Reklam Tanıtım > AÖF Ders Notları

25.10.2015 Paz, 19:03

AÖF Ders Notları

Sizleri sanal dünyada güzel bir bir ortama davet ediyoruz. Çalışkan site yönetimi, sıcak kanlı üyeleriyle sanal ortamda keyifli zaman geçirebileceğiniz, her konuda size fayda sağlayacak bir web sitesine; www.webcanavari.net

Sosyal medya hesaplarınızda boşa vakit harcamaktan sıkılmadınız mı? Zaman akıp geçiyor… Zamanı iyi değerlendirmek gerek. İster çalışan, ister ev hanımı, ister öğrenci olun web sitemizde ihtiyacınız olan çoğu bilgiyi bulabilirsiniz. Bilişim, eğlence,  sağlık,  din, eğitim öğretim ve daha birçok konu ile ilgili paylaşımlar mevcut. Ekip olarak web sitemizi sürekli güncel tutuyor ve paylaşımları kontrol ediyoruz.

Eğitim öğretim kategorisi altında AÖF yani Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ile ilgili merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Yıllara göre ders notları paylaşımı mevcuttur. Aşağıdaki şekilde bölümlere ayrılmıştır. Sınıfınıza göre AÖF ders içeriklerine bakabilirsiniz.

Kaliteli içeriğimiz ve sıcak ortamımız ile sizleri bekliyoruz. Hemen sayfamızı ziyaret edin farkı hissedin.

Bu arada AÖF kayıt yenileme işlemleri 12 Ekim Pazartesi günü başladı ve 23 Ekim Cuma günü sona eriyor. İşlemleri son güne bırakmamak sizin yararınıza olur malum ülkemizde son güne kalan işlerde hep bir sıkıntı çıkar. Sistem arızalanır vs vs. Geç kalmayın!

Kayıt yenileme işlemlerini bu adresten yapıyorsunuz.
https://kayit.anadolu.edu.tr

Yeni Eğitim ve Öğretim Yılınız Hayırlı Olsun, Başarılar Dileriz.

 

aöf ders notları

aöf 1. sınıf ders notları

aöf 2. sınıf ders notları

aöf 3. sınıf ders notları

aöf 4. sınıf ders notları

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.