Son güncellenme :03.07.2015 10:52

Anasayfa > Reklam Tanıtım, Teknoloji > Teamviewer 10 İndir

03.07.2015 Cum, 10:52

Teamviewer uzaktan bağlantı sağlayarak bilgisayarların birbirini kontrol edebilmesini sağlar. Teamviewer kullanarak program şifrenizi verdiğiniz kişi tıpkı sizin kullandığınız gibi sizin farenizi kullanmaya başlar ve sizin yaptığınız neredeyse tüm işlemlerinizi yapmaya başlar.

Programı çalıştırdığınızda ilk olarak ID’nizi bağlantı kurmak kurmak istediğiniz kişiye gönderin. Kullanıcı kendi bilgisayarında sizin ID’nizi girdikten sonra yine aynı ekranda gördüğünüzü şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi iletip karşı taraf şifrenizi girdikten sonra bilgisayarınız artık karşı taraftan da komut almaya başlayacaktır. Bu esnada iki kullanıcı da komut verebilme şansına sahiptir. Örneğin ikinizde fareyi hareket ettirebilirsiniz.

Özellikle bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca program üzerinden birden fazla kullanıcı ile toplantılarınızı internet üzerinden yapabilirsiniz.

Teamviewer 10 ticari olmayan (kişisel) kullanımlar için tamamen ücretsiz olarak üreticisi tarafından dağıtılmaktadır.

Yayınlanan son sürümü Teamviewer 10 ile eklenen birçok özellik ve güvenlik yöntemi ile uzaktan bağlantı kurabilirsiniz.

Teamviewer 10 Full İndirerek sizde hemen programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Teamviewer 10 Full İndir linki http://interaktifortam.net/indir/teamviewer-10-full-indir.html

iNteraktifortam.net/indir üzerinden programı ücretsiz olarak indirerek kolaylıkla kurabilirsiniz. Programın son sürümünün özelliklerini incelemek için indirme sayfasını inceleyebilir, kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için site içerisinde araştırma yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.