Son güncellenme :14.09.2013 9:15

Tekkeköy Ak Parti -  Mustafa Candal

Tekkeköy Ak Parti – Mustafa Candal

 

Tekkeköy ilçesi AKP belediye başkan aday adayları arasında ismi en fazla telaffuz edilenlerden birisi olan Tekkeköy’ün iş adamlarından  Mustafa CANDAL; Tekkeköy hak ettiği yerde değil ve işlenmeyi bekleyen bir elmas diyor.

Mustafa bey ile TekkeköyHaber.com ekibi olarak  konuştuğumuzda kendisinin aday adaylığı konusunda herhangi bir beyanat veremeyeceğini şu aşamada etik olmayacağını söyledi.

Mütevazi kişiliği ile tanıdığımız genç yaşta siyasetin içinde yer alan ve partisinin değişik kademelerinde görev yapan Candal bir dönem Tekkeköy ilçe başkanlığı, Samsun akp il başkan yardımcılığı  görevini de yürütmüştü.

TekkeköyHaber.com saha ekibinin yaptığı araştırmada öne çıkan isimlerden birisi olan Mustafa Candal; halkın sempatiyle baktığı bir isim, çünkü Candal yöresine faydalı bir kişi,halkın içinden birisi olarak benimsenmiş,iş hayatında başarılı olmuş, öngörüleri güçlü ve profesyönel  hareket ederken herkese kapısı ve gönlü açık.

Candal tesisleri bünyesinde onlarca çalışan var ayrıca yörenin tanıtımına katkıda bulunan tesisler; alabalık restorant, atlı binicilik ve yaşlı bakım merkezi yatırımları ile öne çıkıyor, bakın Tekkeköylü ne diyor  ‘’keşke herkes Mustafa Candal gibi köyüne yatırım yapsa Tekkeköy’e yatırım yapsa.’’

Ak partinin gücünü de arkasına aldığında Candal iyi işler yapar söylemlerinin birkaç nedeninden biriside yaptığı yatırımlar ve başarılı iş hayatı süreci olabilir.

Bizim dikkatimizi çeken diğer bir konuda Mustafa Candal  zaten Tekkeköy’ün bir markası olmuş, Candal tesisleri Samsun’un her noktasında bilinen bir yer, Köprübaşı köyünde bulunan tesisler doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez mekanı. Candal tesislerinin Tekkeköy ilçesi için önemli bir kazanım olduğu tartışılmaz.

Eğer AKP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal gösterilirse ‘neden candal’ sorusuna kısmende olsa bu yazıda cevap bulabilirsiniz.

Tekkeköy ve Samsun için hizmet yapmak isteyen bunun için görev talebinde bulunan herkese başarılar dileriz.

TekkeköyHaber.com

Kartal Özkalender

 

 

YORUMLAR

Toplam 8 yorum bulunmaktadır.

tekkeköy samsun

merkezde kendini daha çok göstermesi anlatması lazım köylerde güçlü olması yetrli olmaya bilir ama candal tekkeköyün görmek istediği başkan modeli aslında

14.09.2013, 17:55
hasan

umarım gösterilir iyi biri

14.09.2013, 19:14
Bilal KELEŞ

tekkeköy kalkınmadaki hızını mustafa bey ile hızlı bir biçimde tamamlanacağından eminim. tekköyde kimse yatırım yapmazken kendisi tüm olumsuzluklara rağmen canla başla ilçemizin reklamını yapıyor.bence başkanlık için biçilmiş kaftan.

20.09.2013, 19:02
burak

iyi olur

23.09.2013, 20:47
burak

çok çalışmalı çook

23.09.2013, 20:47
mehmet c

dinamik ve vizyonunu sağlamlaştırmış olan Mustafa bey,Tekkeköy belediye başkanlığını iyi bir ekiple başarılı bir şeklide yapar,ama diğer akpartili aday adaylarının desteğinide almalı…

23.10.2013, 22:27
DENİZ COŞKUN

MUSTAFA BEY ÇOK BAŞARILI BENDE KÖPRÜBAŞI KÖYÜNDEN OLAN BİR VATANDAŞ OLARAK İNANIORUMKİ ÇOK BAŞARILI OLUR BİZ İSTANBULDAN HERZEMAN DESTEKÇİSİYİZ SAYGILARIMLA DENİZ COŞKUN

13.11.2013, 10:18
ismail bedir

mustafa candala baskanlık yakısacagına eminim kisilikli bir insan herkese yarnımda bulunan biri tekeköy icin bir sans bence dürüstlügü buna deger 2003 yılını hic unutmaya bir dost

24.01.2014, 0:23